Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 10:53
 
ALİ UÇAK, "MARKA KENT" PROJELERİNİ TANITTI
Cumhur İttifakı'nın Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak, projelerini tanıttı. Alaşehir Kapalı Spor Salonu’nda yapılan tanıtım toplantısına AK Parti Manisa Milletvekili MKYK Üyesi Murat Baybatur, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa MHP İl başkanı Ömer Baysal, Alaşehir AK Parti İlçe Başkanı Murat Ertürk, Alaşehir MHP ilçe Başkanı Ali Apan ve partililer katıldı.
BELEDİYE Haberi


Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kavaklıdere yol kavşağında belediye başkanı Ali Uçak ve partililer tarafından karşılandı. 755 Araç konvoyu ile karşılanan Cengiz Ergün Alaşehir’e geldi.  Cengiz Ergün ve Ali Uçak seçim otobüsü ile Alaşehir Süleyman Demirel Bulvarı, Kuvay-ı Milliye Caddesi, İstiklal Caddesi ve Atatürk Bulvarı üzerinde şehri turlayarak vatandaşları selamladılar, vatandaşlara atkı dağıttılar.

39 DEV PROJE, DETAYLI TANITILDI

Proje Tanıtım töreni Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Tören, Saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.  Partililer tarafından doldurulan salonda slayt gösterileri ile Cumhur İttifakı'nın 39 projesi tanıtıldı. Başkan Ali Uçak, “Sevdamız Alaşehir” diyerek çıktığımız hizmet seferberliği yolculuğumuz devam ediyor. Göreve geldiğimiz ilk gün; gönül coğrafyamızın tam ortasında bulunan güzel memleketimiz Alaşehir’imizi dünyada tanınan bir marka kent yapacağız diye sizlere söz verdik.Bizim hayallerimiz de büyük hedeflerimiz de. Çünkü bizler Alaşehir’in gelişme potansiyeline inanmış bir ekibiz.  Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün de destekleriyle güzel memleketimizi hep daha ileriye götürmeye çalıştık. Göreve geldiğimiz günden bu yana, vefa borcumuz olan Alaşehir’imiz için hiç durmadan, yorulmadan, dinlemenden çalıştık. Bu çalışmaları yaparken bizim en büyük yardımcımız olan, belediye çalışanlarına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Onlar olmasaydı başaramazdık. Biz tüm personelimizle kocaman bir aile olduk ve öyle başardık. Allah hepsinden razı olsun. Evet bizim büyük hedeflerimiz var diyoruz her zaman. Alaşehir’imizi tarımın 12 ay gelir getirdiği bir tarım şehri yapmak, Alaşehir’imizi işsizliğin hiç olmadığı bir sanayi kenti yapmak, Alaşehir’imizi Bölgenin İhracat Merkezi Yapmak, Alaşehir’imizi Turizmden gelir elde eden bir şehir haline getirmek, Alaşehir’imizi Festivaller kenti yapmak, Alaşehir’imizi sosyal ve kültürel alanları ile herkesin yaşamaktan keyif aldığı, dışarıdan gelen misafirlerimizin örnek aldığı bir şehir haline getirmek. Önümüzdeki dönemde bu hedeflere ulaşmak bizim için çok daha kolay olacak. Cumhur İttifakı kapsamında merkezi hükümetimizin ve yerel bazda Manisa Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle hedeflediğimiz tüm projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz Allah’ın izniyle. Şimdi iş birliği ve güç birliği yaparak, memleketimiz için birlikte çalışmanın tam zamanı. Alaşehir’imizi geleceğe hep birlikte hazırlayıp, hep birlikte kazanıp, en önemlisi de Alaşehir’i hep birlikte yöneteceğiz. diyerek projelerini sıraladı.

MERAKLA BEKLENEN İŞTE DEV PROJELER

1 - ALAŞEHİR ORGANİZE SERA BÖLGESİ

2 -  ÜNİVERSİTE BİNASI 4 YILLIK ZİRAAT FAKÜLTESİ

3 - ALAŞEHİR BELEDİYESİ AVŞAR BARAJI MESİRE ALANI YENİLEME PROJESİ

4 -  ALAŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

5 -  ALAŞEHİR TEKSTİL FABRİKASI

6 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUK KÖYÜ

7 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ DÜĞÜN SALONU

8 – DÜĞÜN SALONU OLMAYAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK

9 – ALAŞEHİR HUZUR EVİ

10 – ALAŞEHİR KADIN SIĞINMA EVİ

11 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ KAVAKLIDERE CENNET ELMASI KURUTMA TESİSİ

12 – ALPARSLAN TÜRKEŞ MEYDANI YENİLEME ÇALIŞMASI

13 – TOPLU KONUT PROJESİ (TOKİ)

14 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORMANI VE PİKNİK ALANI

15 – KÖY KONAĞI VE ÇOCUK OYUN PARKI OLMAYAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK

16 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ ÜZÜM KURUTMA TESİSİ

17 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ  AT ÇİFTLİĞİ VE KAHVALTI EVİ

18 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ DEĞİRMEN DERESİ MESİRE ALANI

19 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ SARIKIZ DERESİ REKREASYON ALANI

20 – ALAŞEHİR STADYUMU

21 – ALAŞEHİR SPOR KOMPLEKSİ

22 – ALAŞEHİR KAPALI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE AQUAPARK

23 – ALAŞEHİR TERMAL HOTEL VE SAĞLIK MERKEZİ

24 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ AİLE REHBERLİK MERKEZİ

25 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ MODERN HAYVAN PAZARI

26 – YENİ HAL PROJESİ

27 – ALAŞEHİR ÖĞRETMEN EVİ

28 – ROBOTİK KODLAMA VE YAZILIM SINIFLARI

29 – ALAŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ E-SPOR MERKEZİ

30 – ÇİFTÇİLERE YURTDIŞI ZİYARETİ PROJESİ

31 – ÜZÜM TANITIM GRUBU

32 – MAHALLELERİMİZDE ASFALTSIZ VE PARKE TAŞI KAPLANMAMIŞ YOL KALMAYACAK

33 – ALT YAPISI OLMAYAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK

34 – ALAŞEHİR ULUSLAR ARASI KÜLTÜR, SANAT VE ÜZÜM FESTİVALİ

35 – KÜLTÜR TURLARI DEVAM EDECEK

36 – KANAL BOYU REKREASYON ALANI (DEVLET HASTANESİ KARŞISI)

37 – ST. JEAN KİLİSESİ VE ÇEVRESİ YENİDEN CANLANDIRMA VE SOKAK YENİLEMESİ

38 – HALKIN HAYALİ HALKIN PROJESİ BİRİMİ

39 – TÜRKİYE PARKI

 

ERGÜN,  “GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM, GELİN BU ŞEHRİ BİRLİKTE ZİRVEYE TAŞIYALIM.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, "Ali Uçak başkan yaklaşık bir yıldır yaptığı hizmetlerle Alaşehirlilerin gönlüne taht kurmuştur. Bu sürede Alaşehirlileri belkide tarihlerinde ilk kez böyle hizmet almışlardır. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin birlikteliği ile kurulan Cumhur İttifakı tarafından aday gösterildik. Bizlere güvenip bu görevi verdikleri için onlardan Allah razı olsun. Ali Uçak başkanın projelerini gördük. İnşallah planlı ve programlı bir şekilde başaracağız. Büyükşehir olarak Alaşehir’in alt yapısı, üst yapısı, arıtma tesisi, kavşak düzenlemeleri, Gençlik Merkezi gibi bir çok hizmeti Alaşehirlilerin hizmetine sunduk diyerek, yapılan hizmetleri anlattı. Hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz, 31 Martta da sizlerden tekrar destek istiyoruz."dedi.   

BAYBATUR: ŞİMDİDEN ZAFERİMİZ HAYIRLI OLSUN

Manisa milletvekili MKYK üyesi Murat Baybatur ise "Alaşehir güzel bir şehir, Alaşehir insanı mert, vatanını milletini seven, ülkesine hizmet noktasında her zaman ön planda olan insanlardır. Bu vesile ile inşallah önümüzdeki süreçte hem hükümet olarak, hem ilçe belediyesi olarak hizmetler yapılmışsa, bundan sonrada bu hizmetler yavaşlamadan, aksamadan daha bir güçlü şekilde devam edecektir.  Ali Uçak başkanımızın projelerini gördükçe, bizde heyecanlandık. Biz cumhur ittifakı içersindeyiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli ile bir istikamet belirlendi. Bu istikamet 15 Temmuz’daki hain alçak kalkışmadan itibaren başladı ve bu güne kadar geldi. Bu birliktelik 31 Mart yerel seçimlerinde de yapılacaktır. Manisa’nın 17 ilçesi ve büyükşehirde birlikte yola çıktık. Şundan hiç kimsenin şüphesi olmasın Alaşehir AK Parti teşkilatları olarak amasız , şartsız olarak Alaşehir’de Ali Uçak başkanın arkasındayız. Çünkü biz Ali Uçak başkanı tanıyoruz. Ali Uçak başkan hem Alaşehir'imize, hem Manisa'mıza, hem ülkemizin ekonomisine  nasıl büyük katkı sağladığına bizler şahidiz. Hem ihracatta, hem vergide, hem istihdamda ülkemiz ekonomisine sağladığı katkılara bizler şahidiz. Bir çok Alaşehirliden belki de daha çok Alaşehir’e katkısı olmuştur. Onun için yapılan hizmetleri görmezden gelemeyiz. O zaman sizin için gece gündüz demeden çalışan insanların hakkını vereceğinize inanıyorum. Dolayısıyla Alaşehirlilerin Ali Uçak Beye sahip çıkacağına inanıyoruz. Onun için 31 Mart zaferimiz şimdiden hayırlı olsun."şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ALİ, UÇAK,, "MARKA, KENT", PROJELERİNİ, TANITTI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Başakşehir FK
60
0
3
9
17
29
2
Trabzonspor
58
0
3
10
16
29
3
Sivasspor
53
0
6
8
15
29
4
Galatasaray
52
0
5
10
14
29
5
Beşiktaş
50
0
9
5
15
29
6
Fenerbahçe
46
0
9
7
13
29
7
Alanyaspor
45
0
8
9
12
29
8
Göztepe
38
0
11
8
10
29
9
Antalyaspor
37
0
10
10
9
29
10
Kasımpaşa
35
0
14
5
10
29
11
Gaziantep FK
35
0
10
11
8
29
12
Denizlispor
32
0
13
8
8
29
13
Gençlerbirliği
31
0
14
7
8
29
14
Çaykur Rizespor
29
0
16
5
8
29
15
Yeni Malatyaspor
28
0
15
7
7
29
16
Kayserispor
28
0
15
7
7
29
17
Konyaspor
27
0
12
12
5
29
18
MKE Ankaragücü
25
0
14
10
5
29
Özlü Sözler
Alim ölse de yaşar, cahil ise yaşarken de ölüdür.


HZ.ALİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı